| Batterijtype | Lithium-polymeerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3,7V |
| Nominale capaciteit | 500 mAh |
| Cel-energie | 10,85Wh |
| Batterijtype | Lipo-oplaadbare batterij |
|---|---|
| Modelnummer | Unieke producten |
| Nominale spanning | 3,7V |
| Nominale capaciteit | 500 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unieke producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 370 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1200mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 90mAh |
| Type batterij | Navulbare Li-Ionenbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 3000 mAh |
| Grootte van de batterijcel | Max. 6,0*50,5*80,5 mm |
| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1200mA |