| Type | Batterij van het lithium de ionenpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 600 mAh |
| Ontladingsspanning | 3.0V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/600mA |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 500mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/500 mA |
| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën: |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/200mA |
| Type batterij | Oplaadbare lithium-ion-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 450mAh |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/450mA |
| Afmetingen van de batterij | Max 6,0*22,5*40,5 mm |
| Type batterij | Lithium-ijzerfosfaatbatterijen |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 6 Ah |
| Nominale spanning | 3.2V |
| Beperkte belastingspanning | 3.65V |
| Standaardlast/Lossingsstroom | 1C |
| Batterij systeem | Lithium-ijzerdisulfide batterij ((LiFeS2) |
|---|---|
| Type batterij | Primaire batterij |
| Nominale spanning | 1,5 V |
| Nominale capaciteit | 3000 mAh |
| Werkspanning | 1.30V @ 200mA ontladingssnelheid |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 350 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/350mA |
| Type batterij | 21700 Lithium-ion oplaadbare cellen |
|---|---|
| Nominale (Typische) Capaciteit | 4000 mAh |
| Nominale spanning | 3.6V |
| Afsluitingsspanning | 2.5V |
| Standaardtarief | CCCV, 2A, 4,20 V, 200mA afsluiting |
| Type batterij | Lipo-oplaadbare batterij |
|---|---|
| Modelnummer | Unieke producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 500mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1.0C/500 mA |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1200mA |
| Grootte van de batterijcel | MAX 7,7 (T) x 30,5 (W) x 45,5 (L) mm |