| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unicode van de Unie: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1200mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 501232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 145 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/145mA |
| Type batterij | Polymer-li-ionbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 150mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/150mA |
| Type batterij | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nonialspanning | 3.7V |
| Afsluitingsspanning | 3.0V |
| Nominale capaciteit | 1100 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1100mA |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1000mA |
| Grootte van de batterijcel | Maximaal 8,0*30,5*40,5 mm |
| Type batterij | Batterij van het lithium de ionenpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 750mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Ontladingsstopspanning Spanning | 3.0V |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unieke producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 370 mAh |
| Typische capaciteit | 390 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 501885 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 900mah |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/900mA |
| Type batterij | Lipo-batterij |
|---|---|
| Modelnummer | Unicode van de Unie: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 230 mAh |
| Laad- en ontladingsstroom | 0.2C/46mA (Stardard), 1C/230mA (min) |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde vergunningen zijn geldig tot en met 31 december 2015. |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 500mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/500 mA |