| Type batterij | 18650 Batterijen |
|---|---|
| Typische capaciteit | 2900mAh@0.2C |
| Nominale capaciteit | 2750mAh@0.2C |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Volatge opladen | 4.2V |
| Type batterij | 18650 lithiumbatterij |
|---|---|
| Nominale (Typische) Capaciteit | 3000 mAh@0,2C |
| Nominale Capaciteit (Minimum) | 2900mAh@0.2C |
| Nominale spanning | 3.6V |
| Oplaadspanning | 4.2V |