| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 3900mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/3900mA |
| Type batterij | Batterij met een hoog ontladingspercentage |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 350 mAh |
| Typische capaciteit | 350 mAh |
| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 420mAh |
| Typische capaciteit | 440 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De Commissie heeft de volgende maatregelen genomen: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 160 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/160mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 501885 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 900mah |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/900mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 110mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/110mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 380 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/380mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unilever-producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 450mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/450mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unieke producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 730 mAh (3.0A ontlading) |
| Typische capaciteit | 750 mAh (3.0A-ontlading) |
| Type batterij | 3.8V Li-polymer batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 2500 mAh |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Laadspanning | 4.35V |
| Grootte van de batterijcel | Maximaal 8,8*21,0*94,0 mm |