| Type batterij | 7.4V Li-polymer batterijpakket |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 720mAh |
| Nominale spanning | 7.4V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 720mA ((1.0C) |
| Grootte van de batterijcel | Max. 7,8 (t) x 25,5 (w) x 32,0 (l) mm |
| Type batterij | Lithiumpolymerbatterijpakket |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1800 mAh |
| Nominale spanning | 7.4V |
| Max Discharging Current | 1800mA ((1.0C) |
| Levenscyclus | Meer dan 500 keer |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 115 mAh |
| Typische capaciteit | 125 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 450mAh |
| Typische capaciteit | 460mAh |
| Type batterij | Gekrompen LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 27 mAh |
| Voltage van de lading | 4.2V |
| Afscheidingsspanning | 3.0V |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 110mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/110mA |
| Type batterij | Cylindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Typische capaciteit | 650mah |
| Het standaard Laden | 130 mA |
| Maximale lading | 1000 mA |
| Type batterij | Cilindrische lithium ionencel |
|---|---|
| Nominale capaciteit | Min 4000 mAh |
| Nominale spanning | 3.6V |
| Oplaadspanning | 4.20 ± 0,05V |
| Afsluitingsspanning | 2.5V |
| Type batterij | Li-polymer batterijpakket |
|---|---|
| Minimumcapaciteit | 1100 mAh |
| Typische capaciteit | 1200 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laadstroom | 2C |
| Type batterij | het polymeerbatterij van het douanelithium |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 2200mah |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/2200mA |
| Maximale ontladingsstroom | 1.0CA |