| Type batterij | Hoogspannings LiPo-batterij |
|---|---|
| Modelnummer | 104060 |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Oplaadspanning | 4.35V |
| Nominale capaciteit | 3600 mAh |
| Type batterij | 3.8V Li-polymer batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 2500 mAh |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Laadspanning | 4.35V |
| Grootte van de batterijcel | Maximaal 8,8*21,0*94,0 mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 602238 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 450mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/450mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 160 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/160mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in bijlage I vermelde producten zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1730 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1730mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Europese Unie |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1300 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1300mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1400 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1400mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1000mA |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Nominale capaciteit | 1500mah |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/1.5A |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1400 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Grootte van de batterij | Max. 10,1 (t) x 30,0 (w) x 50,5 (l) mm |