| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 481240 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 185 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/185mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 520mAh |
| Typische capaciteit | 540mAh |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 2000 mAh |
| Minimumcapaciteit | 2000 mAh |
| Grootte van de batterij | Max 6,5x40x67,5 mm (T*W*L) |
| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Typische capaciteit | 220 mAh |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Laadspanning | 4.2V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Grootte van de batterij | Max. 5,1 mm (t) x 37,0 mm (w) x 61,5 mm (l) |
| Type batterij | Navulbaar Li Polymer Battery |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 600 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Afsluitingsspanning | 3.0V |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 820mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/820mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 823046 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Typische capaciteit | 1240 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 580mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/580mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 100mAh |
| Typische capaciteit | 100mAh |