| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Nominale capaciteit | 1500mah |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/1.5A |
| Type batterij | ionen het polymeerbatterij van Li |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale grootte van de batterij | 8.1x30x50.5mm (T*W*L) |
| Type batterij | 7.4V Li-polymer batterijpakket |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 720mAh |
| Nominale spanning | 7.4V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 720mA ((1.0C) |
| Grootte van de batterijcel | Max. 7,8 (t) x 25,5 (w) x 32,0 (l) mm |
| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Europese Unie |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 75 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/75mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1400 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1400mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1000mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Europese Unie |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 700mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/700mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 472730 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 350 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/350mA |
| Type batterij | Li-polymerbatterijen |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 400 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Levenscyclus | ≥ 500 keer |
| Kleur | ZILVER |
| Type batterij | Navulbaar Li Polymer Battery |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 600 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Afsluitingsspanning | 3.0V |