| Type batterij | Kleine Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Spanning | 3.7V |
| Capaciteit | 60mAh |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/60mA |
| Grootte van de batterijcel | Max. 3,0 ((T) x 12,5 ((W) x 21,5 ((L) mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 7.6V |
| Nominale capaciteit | 2000 mAh |
| Typische capaciteit | 2050 mAh |
| Type batterij | Op maat gemaakte Li-ion-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 110mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Beëindigenvoltage | 3.0V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0CA(=110mAh) |
| Type batterij | Hoogspannings LiPo-batterij |
|---|---|
| Modelnummer | 104060 |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Oplaadspanning | 4.35V |
| Nominale capaciteit | 3600 mAh |
| Type batterij | Hoogspannings LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 280mAh |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C |
| Afmetingen van de batterij | Max 4,8*22,0*30,0 mm |
| Type batterij | Li-polymer, Li-ion batterij, lipo batterij. |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 400 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/400mA |
| Type Battrey | Kleine cilindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Charge Volatge | 4.2V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 200 mA ((1.0C) |
| Type batterij | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 60mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Levenscyclus | ≥ 500 cycli (0,2C) |
| Type | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 140mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximum last en lossingsstroom | 1.0C/140mA |
| Type batterij | Persoonlijke Lipo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 620 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/620mA |
| Grootte van de batterijcel | MAX 5,7 (T) x 31,7 (W) x 30,0 (L) mm |