| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 503759 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1150mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1150mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | de volgende categorieën: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 250mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/250mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 603450 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1000mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 140mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/140mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 25 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/25mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/30mA |
| Energie | 0.111Wh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Kleur | ZILVER |
| Levenscyclus | ≥ 500 keer |
| Type batterij | 4.35V Li-polymer batterij |
|---|---|
| Model | Unilever-producten |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 780 mAh |
| Typische capaciteit | 800mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De Commissie heeft de volgende maatregelen genomen: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 160 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/160mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 250mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/250mA |