| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 430 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0CA(=430mAh) |
| Grootte van de batterij | MaxT5.0*W12.0*H75.0mm |
| Type | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 140mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximum last en lossingsstroom | 1.0C/140mA |
| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 1220 mAh |
| Typische capaciteit | 1250mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | UNM362019 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 100mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/100mA |
| Type batterij | Hoogspannings LiPo-batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Europese Unie |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 48mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/48mA |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unilever |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 400 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/400mA |
| Type batterij | Gekrompen lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 17 mAh |
| Voltage van de lading | 4.35V |
| Afscheidingsspanning | 3.0V |
| Type batterij | polymeren lithium-ionbatterijen |
|---|---|
| Model | UNM 803040 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 950mAh |
| Maximale laadstroom | 1.0C / 4.2V |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 210mA |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Afmetingen van de batterijcellen | Max. 5,0 (t) x 20,5 (w) x 25,0 (l) mm |
| Afmetingen van de batterij | Max. 5,0 (t) x 20,5 (w) x 27,0 (l) mm |
| Type batterij | LiPo-batterij met een hoog ontladingspercentage |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1300 mAh |
| Nominale spanning | 7.4V |
| Laadstroom | 0.2C/0.5C/1.0C |
| Max Continuous Charge Current | 2600mA ((2.0C) |