| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 823046 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Typische capaciteit | 1240 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 520mAh |
| Typische capaciteit | 540mAh |
| Type batterij | Cilindrisch Lithium Ion Battery |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 6500mAh |
| Snel opladen | 6500mA/1C |
| Snelle ontladingsstroom | 13000mA/2C |
| Type batterij | 3.7v Lithiumpolymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 2000 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Volatge opladen | 4.2V |
| Maximale laadstroom | 2000 mA ((1.0C-4.2V) |
| Type Battrey | Kleine cilindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Charge Volatge | 4.2V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 200 mA ((1.0C) |
| Type batterij | Lipo-batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 160 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/160mA |
| Afmetingen van batterijcellen | Maximaal 3,9*15,5*28,5 mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 155 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/155mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unieke producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 730 mAh (3.0A ontlading) |
| Typische capaciteit | 750 mAh (3.0A-ontlading) |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 25 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/25mA |
| Type batterij | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Capaciteit | 550mAh |
| Spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0C/550mA |
| Celafmeting | 5.5*25,5*40,5 mm |