| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | UNM400930 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 80mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/80mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 481240 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 185 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/185mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 25 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/25mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/30mA |
| Energie | 0.111Wh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 472730 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 350 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/350mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 603450 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1000mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 2400mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/2400mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 45mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/45mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 220 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/220mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1900mAH |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1900mA |