| Type batterij | Persoonlijke Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale ontladings-/oplaad-/ontladingsstroom | 1C/300mA |
| Type batterij | ionen het polymeerbatterij van Li |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale grootte van de batterij | 8.1x30x50.5mm (T*W*L) |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1.0C/200mA |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/1.0A |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 55mAh |
| Lastenbatterij | 4.2V |
| Grootte van de batterij | Max. 4,5 x 11,5 x 22,5 mm (T*W*L) |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 823046 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Typische capaciteit | 1240 mAh |
| Type | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | UNM 603458 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1500mah |
| Standaard laad-/ontladingsstroom | 0.2C/300mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 290 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/290mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Europese Unie |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1350mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1350mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Europese Unie |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1300 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1300mA |