| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 380 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/380mA |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Europese Unie |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 3700 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/3700mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in bijlage I vermelde gegevens zijn van toepassing. |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 270mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/270mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 25 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/25mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unicode van de Unie: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 80mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/80mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unilever-producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 450mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/450mA |
| Type Battrey | Kleine cilindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Charge Volatge | 4.2V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 200 mA ((1.0C) |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies 1260110 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 10000 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/10000mA |
| Type | Kleine Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 40mAh |
| Standaard laad-/ontladingsstroom | 0.2C/8mA |
| Type batterij | polymeren lithium-ionbatterijen |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 900mah |
| Grootte van de batterijcel | Max. 6,0*30,5*48,5 mm |
| Grootte van de batterij | Max. 6,0*30,5*50,5 mm |