| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 220 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/220mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unicode van de Unie: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1200mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 501232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 145 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/145mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 45mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/45mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1900mAH |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1900mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | UNM400930 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 80mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/80mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 65mah |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/65mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 530 mAh |
| Typische capaciteit | 550mAh |
| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 1220 mAh |
| Typische capaciteit | 1250mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 580mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/580mA |