| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 250mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/250mA |
| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën: |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/200mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 753440 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 950mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/950mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 501885 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 900mah |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/900mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | UNM362019 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 100mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/100mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 25 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/25mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unicode van de Unie: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 400 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/400mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 50mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/50mA |
| Type batterij | Li-polymer batterijpakket |
|---|---|
| Minimumcapaciteit | 1100 mAh |
| Typische capaciteit | 1200 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laadstroom | 2C |
| Type batterij | Li-ionenpolymeerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Afsluitingsspanning | 3.0V |