| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1340 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1340mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 753440 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 950mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/950mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 902536 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 800mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/800mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unilever-producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 37 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/37mA |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Europese Unie |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 3700 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/3700mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in bijlage I vermelde gegevens zijn van toepassing. |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 165 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/165mA |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies 852530 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 650mah |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/650mA |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies 1260110 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 10000 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/10000mA |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Nominale capaciteit | 1500mah |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/1.5A |
| Type batterij | polymeren lithium-ionbatterijen |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 900mah |
| Grootte van de batterijcel | Max. 6,0*30,5*48,5 mm |
| Grootte van de batterij | Max. 6,0*30,5*50,5 mm |