| Type batterij | cilindrische lithium-ionbatterijen |
|---|---|
| Typische capaciteit | 2000 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Snel opladen | 2000 mA ((1C) |
| Snelle ontladingsstroom | 4000mA ((2C) |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | UNM112258 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1400 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1400mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Staten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 2350 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/2350mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in bijlage I vermelde gegevens zijn van toepassing. |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 270mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/270mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unilever-producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 450mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/450mA |
| Type batterij | Kleine Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Spanning | 3.7V |
| Capaciteit | 60mAh |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/60mA |
| Grootte van de batterijcel | Max. 3,0 ((T) x 12,5 ((W) x 21,5 ((L) mm |
| Type | Batterij van het lithium de ionenpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 600 mAh |
| Ontladingsspanning | 3.0V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/600mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 3150 mAh |
| Typische capaciteit | 3250 mAh |
| Type batterij | Cylindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Typische capaciteit | 630mAh |
| Het standaard Laden | 315mA/0,5C |
| Maximale lading | 3A/3.0V |
| Type batterij | Hoogspannings LiPo-batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 3400mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/3400mA |