| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 90mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/90mA |
| Type batterij | Lipo-batterij |
|---|---|
| Model | De Commissie stelt de Commissie in kennis van: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/300mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 380 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/380mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De Commissie stelt de Commissie in kennis van: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 840 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/840mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1400 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1400mA |
| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.85V |
| Nominale capaciteit | 1800 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1800mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1900mAH |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1900mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | UNM400930 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 80mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/80mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 472730 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 350 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/350mA |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 60mAh |
| Ontladingsstroom | 3.0V |
| Laadspanning | 4.2V |