| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unicode van de Unie: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 450mAh |
| Typische capaciteit | 470 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Typische capaciteit | 1030 mAh |
| Type batterij | Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Maximale celgrootte | 10*30,5*40,5 mm |
| Maximale grootte van het batterijpakket | 10*30,5*42,5 mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/300mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 250mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/250mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unicode van de Unie: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1170 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1170mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unicode van de Unie: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 80mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/80mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 503759 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1150mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1150mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 180mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/180mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 2400mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/2400mA |