| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde vergunningen zijn geldig tot en met 31 december 2018. |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/200mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1050mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1050mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unicode van de Unie: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1170 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1170mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1300 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1300mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in bijlage I vermelde gegevens zijn van toepassing. |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 270mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/270mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 250mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/250mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 155 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/155mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in bijlage I vermelde gegevens zijn van toepassing. |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 165 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/165mA |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Europese Unie |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 3700 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/3700mA |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies 1260110 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 10000 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/10000mA |