| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 850mah |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/850mA |
| Type batterij | Cilindrische lithium ionencel |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 3800mAh |
| Nominale spanning | 3.6V |
| Oplaadspanning | 4.2V |
| Afsluitingsspanning | 2.5V |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 502530 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 320mah |
| Typische capaciteit | 350 mAh |
| Type batterij | Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Maximale celgrootte | 10*30,5*40,5 mm |
| Maximale grootte van het batterijpakket | 10*30,5*42,5 mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 550mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/550mA |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies 502225 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 260mAH |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/260mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 902536 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 800mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/800mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De Commissie heeft de volgende maatregelen genomen: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 160 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/160mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 155 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/155mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in bijlage I vermelde gegevens zijn van toepassing. |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 165 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/165mA |