| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Afsluitingsspanning | 3.0V |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unieke producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 730 mAh (3.0A ontlading) |
| Typische capaciteit | 750 mAh (3.0A-ontlading) |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1500mah |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Charge Volatge | 4.2V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/1500mA |
| Type batterij | Batterij Li-Po |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 260mAH |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/260mAh |
| Celafmeting | Maximaal 3,2*27,5*30,5 mm |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Grootte van de batterij | Max 4,5 t x 27,0 w x 82,5 l mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1100 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Kleur | ZILVER |
| Type batterij | Cylindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Typische capaciteit | 650mah |
| Het standaard Laden | 130 mA |
| Maximale lading | 1000 mA |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 2000 mAh |
| Minimumcapaciteit | 2000 mAh |
| Grootte van de batterij | Max 6,5x40x67,5 mm (T*W*L) |
| Type batterij | Navulbare Li-Ionenbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 3000 mAh |
| Grootte van de batterijcel | Max. 6,0*50,5*80,5 mm |
| Grootte van de batterij | Max. 6,0*50,5*82,5 mm |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 250mAh |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0C/250mA |
| Grootte van de batterijcel | Max. 5,0*20,0*30,0 mm |