| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 503759 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1150mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1150mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1340 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1340mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | UNM112258 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1400 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1400mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De Commissie stelt de Commissie in kennis van: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 840 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/840mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 502852 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 760 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/760mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 250mAh |
| Grootte van de batterijcel | MAX 4.1 ((T) x16.0 ((W) x45.0 ((L) mm |
| Batterijgrootte | MAX 4.1 ((T) x16.5 ((W) x47.0 ((L) mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Kleur | ZILVER |
| Levenscyclus | ≥ 500 keer |
| Type batterij | Ni-Mh-accu |
|---|---|
| Nominale spanning | 1.2V |
| Nominale capaciteit | 1500mah |
| Levenscyclus | ≥ 500 keer |
| Gewicht | 26 g |
| Type batterij | Ni-Mh-accu |
|---|---|
| Nominale spanning | 1.2V |
| Nominale capaciteit | 700mAh |
| Levenscyclus | ≥ 500 keer |
| Gewicht | 12.5g |
| Type batterij | NIMH-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 1.2V |
| Nominale capaciteit | 2600Mah |
| Levenscyclus | ≥ 500 keer |
| Gewicht | 34 g |