| Type batterij | 3.7v li poly oplaadbare batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 5500 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 2750mA ((0.5C-NCM) |
| Grootte van de batterijcel | MAX 8,5 ((T) x42,0 ((W) x56,5 ((L) mm |
| Type batterij | Ni-Mh-accu |
|---|---|
| Nominale spanning | 1.2V |
| Nominale capaciteit | 600 mAh |
| Levenscyclus | ≥ 500 keer |
| Gewicht | 12G |
| Type batterij | LiFePO4-accu met cilindrische oplaadbare batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 600 mAh |
| Nominale spanning | 3.2V |
| Oplaadspanning | 3.65V |
| Afsluitingsspanning | 2.3V |
| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Typische capaciteit | 220 mAh |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies 503040 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 600 mAh |
| Typische capaciteit | 650mah |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unicode van de Unie: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 450mAh |
| Typische capaciteit | 470 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/300mA |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | De in bijlage I vermelde producten zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 81 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/81mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 250mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/250mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unicode van de Unie: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1170 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1170mA |