| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1850 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Afmetingen van de batterij | MAX 9.9 ((T) x34.5 ((W) x52.5 ((L) mm |
| Kleur | ZILVER |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 800mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/800mA |
| Grootte van de batterijcel | Max. 7,5 t x 20,5 t w x 44,5 t l mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 80mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Grootte van de cel | Max 3,2*15,5*25,5 mm |
| Maximaal laad-/ontladings-/ontladingsstroom | 1.0C/80mA |
| Type batterij | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 260mAH |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/260mA |
| Gewicht van de batterij | Ongeveer 5,0 g. |
| Type batterij | Lipo-batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 160 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/160mA |
| Afmetingen van batterijcellen | Maximaal 3,9*15,5*28,5 mm |
| Type batterij | Cylindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Typische capaciteit | 630mAh |
| Het standaard Laden | 315mA/0,5C |
| Maximale lading | 3A/3.0V |
| Type batterij | cilindrische lithium-ionbatterijen |
|---|---|
| Typische capaciteit | 2000 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Snel opladen | 2000 mA ((1C) |
| Snelle ontladingsstroom | 4000mA ((2C) |
| Type | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 140mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximum last en lossingsstroom | 1.0C/140mA |
| Type batterij | Persoonlijke Lipo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 620 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/620mA |
| Grootte van de batterijcel | MAX 5,7 (T) x 31,7 (W) x 30,0 (L) mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 130mAh |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0C/130mA |
| Grootte van de batterij | Max. 4,7*10,5*38,0 mm |