| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 481240 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 185 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/185mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/30mA |
| Energie | 0.111Wh |
| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Volatge opladen | 4.2V |
| Maximale laadstroom | 200 mA ((1.0C-4.2V) |
| Type batterij | Navulbaar Li Polymer Battery |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 600 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Afsluitingsspanning | 3.0V |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 500mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/500 mA |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 150mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Levenscyclus | ≥ 500 keer |
| Type batterij | Lithium-ijzerfosfaatbatterijen |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 4AH |
| Nominale spanning | 3.2V |
| Beperkte belastingspanning | 3.65±0.03V |
| Afsluitingsspanning | 2.0V |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 2000 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Grootte van de batterij | Max. 10,2 x 34 x 52,5 mm (T*W*L) |
| Type batterij | 18650 oplaadbare Li-ion batterij |
|---|---|
| Nominale (Typische) Capaciteit | 2600mAh@0.2C |
| Nominale Capaciteit (Minimum) | 2500mAh@0.2C |
| Nominale spanning | 3.65V |
| Oplaadspanning | 4.2V |
| Type batterij | de batterij van het polymeerlithium |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 800mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Grootte van de batterijcel | Max. 8,0*20,0*50,5 mm |