| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Model | Unilever-producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 850mah |
| Typische capaciteit | 900mah |
| Type batterij | De navulbare batterij van het polymeerlithium |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 500mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Oplaadspanning | 4.2V |
| Grootte van de cel | 5.5*23.0*38.5mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 130mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/130mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 380 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/380mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 65mah |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/65mA |
| Type batterij | Li-polymer, Li-ion batterij, lipo batterij. |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 400 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/400mA |
| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1200mA |
| Grootte van de batterijcel | Maximaal 10*30,5*40,5 mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 100mAh |
| Typische capaciteit | 100mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Typische capaciteit | 1030 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 160 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/160mA |