| Type batterij | Nickel-metaalhydride batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 1.2V |
| Nominale capaciteit | 700mAh |
| Minimumcapaciteit | 700mAh |
| Standaardtarief | 70mA / 0,1C |
| Type batterij | 3.7v Lithiumpolymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 2000 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Volatge opladen | 4.2V |
| Maximale laadstroom | 2000 mA ((1.0C-4.2V) |
| Type batterij | Oplaadbare lithium-ion-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 450mAh |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/450mA |
| Afmetingen van de batterij | Max 6,0*22,5*40,5 mm |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 820mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/820mA |
| Type batterij | Ni-Mh-accu |
|---|---|
| Nominale spanning | 1.2V |
| Nominale capaciteit | 2300 mAh |
| Levenscyclus | ≥ 500 keer |
| Gewicht | 36 g |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 180mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/180mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 140mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/140mA |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1400 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Grootte van de batterij | Max. 10,1 (t) x 30,0 (w) x 50,5 (l) mm |
| Type batterij | Oplaadbare Li-ion 21700 batterij |
|---|---|
| Nominale (Typische) Capaciteit | 5000 mAh@0,2C |
| Nominale Capaciteit (Minimum) | 4900mAh@0,2C |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Oplaadspanning | 4.2V |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Laadspanning | 4.2V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Grootte van de batterij | Max. 5,1 mm (t) x 37,0 mm (w) x 61,5 mm (l) |