| Type batterij | 3.87V LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 5000Mah |
| Nominale spanning | 3.87V |
| Volatge opladen | 4.45V |
| Maximale laadstroom | 5000mA ((1.0C-4.45V) |
| Type batterij | Op maat gemaakte Li-ion-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 110mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Beëindigenvoltage | 3.0V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0CA(=110mAh) |
| Type batterij | LiPo-batterij met een hoog ontladingspercentage |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1300 mAh |
| Nominale spanning | 7.4V |
| Laadstroom | 0.2C/0.5C/1.0C |
| Max Continuous Charge Current | 2600mA ((2.0C) |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 3150 mAh |
| Typische capaciteit | 3250 mAh |
| Type batterij | Lipo-batterij met een hoog ontladingspercentage |
|---|---|
| Ontwerpregeling | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 50mAh |
| Typische capaciteit | 50mAh |
| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1850 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Afmetingen van de batterij | MAX 9.9 ((T) x34.5 ((W) x52.5 ((L) mm |
| Kleur | ZILVER |
| Type batterij | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 60mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Levenscyclus | ≥ 500 cycli (0,2C) |
| Type batterij | Li-polymer, Li-ion batterij, lipo batterij. |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 400 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/400mA |
| Type | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 140mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximum last en lossingsstroom | 1.0C/140mA |
| Type batterij | Persoonlijke Lipo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 620 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/620mA |
| Grootte van de batterijcel | MAX 5,7 (T) x 31,7 (W) x 30,0 (L) mm |