| Type batterij | Persoonlijke Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale ontladings-/oplaad-/ontladingsstroom | 1C/300mA |
| Type batterij | Navulbaar Li Polymer Battery |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/200mA |
| Afmetingen van de batterij | 3.2*20,5*37,5 mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unieke producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 370 mAh |
| Typische capaciteit | 390 mAh |
| Type batterij | Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Maximale celgrootte | 10*30,5*40,5 mm |
| Maximale grootte van het batterijpakket | 10*30,5*42,5 mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 155 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/155mA |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 210mA |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Afmetingen van de batterijcellen | Max. 5,0 (t) x 20,5 (w) x 25,0 (l) mm |
| Afmetingen van de batterij | Max. 5,0 (t) x 20,5 (w) x 27,0 (l) mm |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1500mah |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Charge Volatge | 4.2V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/1500mA |
| Type batterij | Kleine Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Spanning | 3.7V |
| Capaciteit | 60mAh |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/60mA |
| Grootte van de batterijcel | Max. 3,0 ((T) x 12,5 ((W) x 21,5 ((L) mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | UNM424567-2S |
| Nominale spanning | 7.4V |
| Nominale capaciteit | 1500mah |
| Typische capaciteit | 1550 mAh |
| Type | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | UNM 603458 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1500mah |
| Standaard laad-/ontladingsstroom | 0.2C/300mA |