| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1000mA |
| Grootte van de batterijcel | Max. 10,0 (t) x 20,0 (w) x 50,0 (l) mm |
| Type batterij | 3.8V Li-polymer batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1500mah |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Laadspanning | 4.35V |
| Grootte van de batterijcel | Maximaal 7,5*43,0*35,0 mm |
| Type batterij | 7.4V Li-polymer batterijpakket |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 720mAh |
| Nominale spanning | 7.4V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 720mA ((1.0C) |
| Grootte van de batterijcel | Max. 7,8 (t) x 25,5 (w) x 32,0 (l) mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 110mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/110mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 290 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/290mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/300mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 2400mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/2400mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 250mAh |
| Grootte van de batterijcel | MAX 4.1 ((T) x16.0 ((W) x45.0 ((L) mm |
| Batterijgrootte | MAX 4.1 ((T) x16.5 ((W) x47.0 ((L) mm |
| Type batterij | Batterij van het lithium de ionenpolymeer |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 520mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Charge Volatge | 4.2V |
| Vorm en kleur | Prismatisch, Silver. |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 430 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0CA(=430mAh) |
| Grootte van de batterij | MaxT5.0*W12.0*H75.0mm |