| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unilever-producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 450mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/450mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 160 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/160mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De Commissie heeft de volgende maatregelen genomen: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 160 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/160mA |
| Type batterij | 3.8V Li-polymer batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1500mah |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Laadspanning | 4.35V |
| Grootte van de batterijcel | Maximaal 7,5*43,0*35,0 mm |
| Type batterij | 3.8V Li-polymer batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 2500 mAh |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Laadspanning | 4.35V |
| Grootte van de batterijcel | Maximaal 8,8*21,0*94,0 mm |
| Type | Kleine Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 40mAh |
| Standaard laad-/ontladingsstroom | 0.2C/8mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 3150 mAh |
| Typische capaciteit | 3250 mAh |
| Type batterij | 3.7v Lithiumpolymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 2000 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Volatge opladen | 4.2V |
| Maximale laadstroom | 2000 mA ((1.0C-4.2V) |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/1.0A |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies 503040 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 600 mAh |
| Typische capaciteit | 650mah |