| Type batterij | Cylindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Typische capaciteit | 1680 mAh |
| Het standaard Laden | 320mA |
| Maximale lading | 1600 mA |
| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.85V |
| Nominale capaciteit | 1800 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1800mA |
| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies 502448 |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 720mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/720mA |
| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 420mAh |
| Typische capaciteit | 440 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/300mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 503759 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1150mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1150mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 502530 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 320mah |
| Typische capaciteit | 350 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 25 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/25mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 603450 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1000mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 140mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/140mA |