| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Nominale capaciteit | 2300 mAh |
| Typische capaciteit | 2300 mAh |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 210mA |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Afmetingen van de batterijcellen | Max. 5,0 (t) x 20,5 (w) x 25,0 (l) mm |
| Afmetingen van de batterij | Max. 5,0 (t) x 20,5 (w) x 27,0 (l) mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 430 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0CA(=430mAh) |
| Grootte van de batterij | MaxT5.0*W12.0*H75.0mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 520mAh |
| Typische capaciteit | 540mAh |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 800mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/800mA |
| Grootte van de batterijcel | Max. 7,5 t x 20,5 t w x 44,5 t l mm |
| Type batterij | Polymer-li-ionbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 150mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/150mA |
| Type batterij | Batterij van het lithium de ionenpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1850 mAh |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0C/1850mA |
| Grootte van de batterijcel | Max. 5,55*40,3*74,0 mm |
| Type | Batterij van het lithium de ionenpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 600 mAh |
| Ontladingsspanning | 3.0V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/600mA |
| Type batterij | Batterij Li-Po |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 260mAH |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/260mAh |
| Celafmeting | Maximaal 3,2*27,5*30,5 mm |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 60mAh |
| Ontladingsstroom | 3.0V |
| Laadspanning | 4.2V |