| Type batterij | 4.45V hoogspannings LiPo-accu |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 10000 mAh |
| Nominale spanning | 3.87V |
| Volatge opladen | 4.45V |
| Maximale laadstroom | 6000mA ((0,6C-4,45V) |
| Type batterij | Polymer-lithiumbatterijpakket |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 2000 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 2000 mA ((1.0C) |
| Grootte van de batterij | Max. 12,9 ((T) x 31,0 ((W) x 48,8 ((L) mm |
| Type batterij | Lipo-oplaadbare batterij |
|---|---|
| Modelnummer | Unieke producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 500mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1.0C/500 mA |
| Type batterij | Hoogspannings LiPo-batterij |
|---|---|
| Modelnummer | 104060 |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Oplaadspanning | 4.35V |
| Nominale capaciteit | 3600 mAh |
| Type batterij | Lipo-batterij met een hoog ontladingspercentage |
|---|---|
| Ontwerpregeling | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 50mAh |
| Typische capaciteit | 50mAh |
| Type batterij | Cylindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Typische capaciteit | 630mAh |
| Het standaard Laden | 315mA/0,5C |
| Maximale lading | 3A/3.0V |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 115 mAh |
| Typische capaciteit | 125 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 110mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/110mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | de volgende categorieën: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 250mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/250mA |
| Type batterij | Persoonlijke Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale ontladings-/oplaad-/ontladingsstroom | 1C/300mA |