| Type batterij | Ultradunne lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 45mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Volatge opladen | 4.2V |
| Maximale laadstroom | 45 mA ((1.0C-4.2V) |
| Type batterij | Hoogspannings LiPo-batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Europese Unie |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 48mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/48mA |
| Type batterij | Batterij van het lithium de ionenpolymeer |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 85 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Celgrootte (max.) | 3.9*28.5*30.5mm |
| Batterijgrootte (max.) | 4.5*15,0*24,0 mm |
| Type batterij | Op maat gemaakte Li-ion-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 110mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Beëindigenvoltage | 3.0V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0CA(=110mAh) |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 2000 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Grootte van de batterijcel | Maximaal T7.0*W34.0*H82.0mm |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0CA(=2000mAh) |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1000mA |
| Grootte van de batterijcel | Maximaal 8,0*30,5*40,5 mm |
| Type batterij | Navulbare Li-Ionenbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 3000 mAh |
| Grootte van de batterijcel | Max. 6,0*50,5*80,5 mm |
| Grootte van de batterij | Max. 6,0*50,5*82,5 mm |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | 603450 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Energie | 4.44Wh |
| Type batterij | Batterij van het lithium de ionenpolymeer |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 520mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Charge Volatge | 4.2V |
| Vorm en kleur | Prismatisch, Silver. |
| Type batterij | Oplaadbare lithium-ion-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 450mAh |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/450mA |
| Afmetingen van de batterij | Max 6,0*22,5*40,5 mm |