| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unilever-producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 480 mAh |
| Typische capaciteit | 500mAh |
| Type batterij | Lithiumpolymerbatterijpakket |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1250mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Continu ontladingsstroom (max.) | 1CA=(1250mA) |
| Grootte van de batterij | Max. 4,3 (t) x 42,0 (w) x 62,5 (l) |
| Type batterij | Op maat gemaakte Li-polyerbatterijen |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 170mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Levenscyclus | ≥ 500 keer |
| Grootte van de batterij | Max. 3,6*20,0*29,0 mm |
| Type batterij | Hoogspannings LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 280mAh |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C |
| Afmetingen van de batterij | Max 4,8*22,0*30,0 mm |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1.0C/200mA |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 2000 mAh |
| Minimumcapaciteit | 2000 mAh |
| Grootte van de batterij | Max 6,5x40x67,5 mm (T*W*L) |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Afsluitingsspanning | 3.0V |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 55mAh |
| Lastenbatterij | 4.2V |
| Grootte van de batterij | Max. 4,5 x 11,5 x 22,5 mm (T*W*L) |
| Type batterij | Lithiumpolymerbatterijpakket |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1800 mAh |
| Nominale spanning | 7.4V |
| Max Discharging Current | 1800mA ((1.0C) |
| Levenscyclus | Meer dan 500 keer |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | De in bijlage I vermelde producten zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 500mAh |
| Typische capaciteit | 520mAh |