| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Typische capaciteit | 1250mAh |
| Type batterij | Li-polymerbatterijen |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 400 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Levenscyclus | ≥ 500 keer |
| Kleur | ZILVER |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1100 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Kleur | ZILVER |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 580mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/580mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 501885 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 900mah |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/900mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 471630 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 190 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/190mA |
| Type batterij | Li-polymer batterijpakket |
|---|---|
| Minimumcapaciteit | 1100 mAh |
| Typische capaciteit | 1200 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laadstroom | 2C |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1000mA |
| Grootte van de batterijcel | Max. 10,0 (t) x 20,0 (w) x 50,0 (l) mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 450mAh |
| Typische capaciteit | 460mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1340 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1340mA |