| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in bijlage I vermelde producten zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1730 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1730mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Europese Unie |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1300 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1300mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unilever-producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 37 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/37mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 155 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/155mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | UNM362019 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 100mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/100mA |
| Type batterij | Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | De in bijlage I vermelde producten mogen niet worden gebruikt. |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 600 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/600mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1400 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1400mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1000mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/300mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 2400mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/2400mA |