| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Uniemerk 501230 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 170mAh |
| Typische capaciteit | 180mAh |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Laadspanning | 4.2V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Grootte van de batterij | Max. 5,1 mm (t) x 37,0 mm (w) x 61,5 mm (l) |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Europese Unie |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 3700 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/3700mA |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies 1260110 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 10000 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/10000mA |
| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Europese Unie |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 75 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/75mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 350 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/350mA |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Nominale capaciteit | 1500mah |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/1.5A |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 2000 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Grootte van de batterij | Max. 10,2 x 34 x 52,5 mm (T*W*L) |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 270mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/270mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 350 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/350mA |