| Type batterij | Navulbaar Li Polymer Battery |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 600 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Afsluitingsspanning | 3.0V |
| Type batterij | Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Maximale celgrootte | 10*30,5*40,5 mm |
| Maximale grootte van het batterijpakket | 10*30,5*42,5 mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De in bijlage I vermelde producten zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 400 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/400mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | UNM 933442 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1600 mAh |
| Maximale laadstroom | 2.0C / 4.20V |
| Type batterij | LiPo-batterij met een hoog ontladingspercentage |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1300 mAh |
| Nominale spanning | 7.4V |
| Laadstroom | 0.2C/0.5C/1.0C |
| Max Continuous Charge Current | 2600mA ((2.0C) |
| Type batterij | LiPo-batterij met een hoog ontladingspercentage |
|---|---|
| Nominale spanning | 7.4V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Grootte van de batterijcel | Maximaal T8.2*W30.5*H48.0mm |
| Grootte van de batterij | Maximaal T17.4*W31.0**57.0mm |
| Type batterij | 4.35V Li-polymer batterij |
|---|---|
| Model | Unilever-producten |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 780 mAh |
| Typische capaciteit | 800mAh |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 500mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/500 mA |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1200mA |
| Grootte van de batterijcel | MAX 7,7 (T) x 30,5 (W) x 45,5 (L) mm |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unilever |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 400 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/400mA |