| Type batterij | Batterij van het lithium de ionenpolymeer |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 750mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Ontladingsstopspanning Spanning | 3.0V |
| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | De in punt 1 bedoelde maatregelen zijn van toepassing op: |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 250mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/250mA |
| Type batterij | Hoogspannings-Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën: |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/200mA |
| Type batterij | Hoogspannings-lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | UNM 713540 |
| Nominale spanning | 3.85V |
| Nominale capaciteit | 1530mAh (0,2C opladen/0,2C ontladen) |
| Typische capaciteit | 1550mAh (0,2C opladen/0,2C ontladen) |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unieke producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 370 mAh |
| Typische capaciteit | 390 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 90mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/90mA |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 250mAh |
| Grootte van de batterijcel | MAX 4.1 ((T) x16.0 ((W) x45.0 ((L) mm |
| Batterijgrootte | MAX 4.1 ((T) x16.5 ((W) x47.0 ((L) mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000 mAh |
| Typische capaciteit | 1030 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Staten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 2350 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/2350mA |
| Type batterij | Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 3000 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/3000mA |