| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Volatge opladen | 4.2V |
| Maximale laadstroom | 200 mA ((1.0C-4.2V) |
| Type batterij | Lipo-batterij |
|---|---|
| Model | De Commissie stelt de Commissie in kennis van: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 300mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/300mA |
| Type batterij | Lipo-batterij |
|---|---|
| Modelnummer | Unicode van de Unie: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 230 mAh |
| Laad- en ontladingsstroom | 0.2C/46mA (Stardard), 1C/230mA (min) |
| Type batterij | Hoogspanningsbatterijen van polymeer-lithium-ion |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 110mAh |
| Typische capaciteit | 120mAh |
| Type batterij | op maat gemaakte lipo-batterijen |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 55mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0C/55mA |
| Afmetingen van de batterijcellen | Max 4,0 (t) x 11,5 (w) x 20,5 (l) mm |
| Type Battrey | Kleine cilindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 200mAh |
| Charge Volatge | 4.2V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 200 mA ((1.0C) |
| Type batterij | polymeren lithium-ionbatterijen |
|---|---|
| Model | UNM 803040 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 950mAh |
| Maximale laadstroom | 1.0C / 4.2V |
| Type batterij | 3.87V LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 5000Mah |
| Nominale spanning | 3.87V |
| Volatge opladen | 4.45V |
| Maximale laadstroom | 5000mA ((1.0C-4.45V) |
| Type batterij | Cylindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Typische capaciteit | 650mah |
| Het standaard Laden | 130 mA |
| Maximale lading | 1000 mA |
| Type batterij | Cylindrische LiPo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Typische capaciteit | 400 mAh |
| Het standaard Laden | 80mA |
| Maximale lading | 800mA |