| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies 923060 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 2050 mAh |
| Typische capaciteit | 2100 mAh |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unicode van de Unie: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 420mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/420mA |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | De in bijlage I vermelde producten zijn bedoeld: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 81 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/81mA |
| Type batterij | Hoogspannings LiPo-batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 3400mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/3400mA |
| Type | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | UNM 603458 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1500mah |
| Standaard laad-/ontladingsstroom | 0.2C/300mA |
| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Model | Unilever-producten |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 850mah |
| Typische capaciteit | 900mah |
| Type batterij | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Capaciteit | 550mAh |
| Spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0C/550mA |
| Celafmeting | 5.5*25,5*40,5 mm |
| Type batterij | Lithiumpolymer-oplaadbare batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 500mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Afsluitingsspanning | 3.0V |
| Type batterij | polymeren lithium-ionbatterijen |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 900mah |
| Grootte van de batterijcel | Max. 6,0*30,5*48,5 mm |
| Grootte van de batterij | Max. 6,0*30,5*50,5 mm |
| Type batterij | Persoonlijke Lipo-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 620 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/620mA |
| Grootte van de batterijcel | MAX 5,7 (T) x 31,7 (W) x 30,0 (L) mm |