| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies 753440 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 950mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/950mA |
| Type batterij | Oplaadbare Li-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1500mah |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Charge Volatge | 4.2V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/1500mA |
| Type batterij | Batterij met een hoog ontladingspercentage |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 350 mAh |
| Typische capaciteit | 350 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 100mAh |
| Typische capaciteit | 100mAh |
| Type batterij | Hoogspanningsbatterij |
|---|---|
| Model | Unies 622526 |
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 400 mAh |
| Typische capaciteit | 430 mAh |
| Type batterij | Hoogspannings-lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 9200 mAh |
| Nominale spanning | 3.87V |
| Volatge opladen | 4.45V |
| Maximale laadstroom | 6440mA ((0,7C-4,45V) |
| Type batterij | Li-polymer-cylindrische batterij / LiPo-cylindrische batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Typische capaciteit | 680mAh |
| Het standaard Laden | 130 mA |
| Maximale lading | 650mA |
| Type batterij | Li-polymer, Li-ion batterij, lipo batterij. |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 400 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/400mA |
| Type batterij | Li-ionenpolymeerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Afsluitingsspanning | 3.0V |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies 852530 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 650mah |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/650mA |