| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 820mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/820mA |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unicode van de Unie: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 500mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/500 mA |
| Type batterij | het polymeerbatterij van het douanelithium |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 2200mah |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/2200mA |
| Maximale ontladingsstroom | 1.0CA |
| Type batterij | Hoogspannings-Li-ion-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.8V |
| Nominale capaciteit | 360mAh |
| Laadspanning | 4.35V |
| Continu ontladenCurrent (Max.) | 1.0C/360mA |
| Type batterij | Grote lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 3500 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Grootte van de batterijcel | MAX 8.3 (T) x 50.5 (W) x 63.0 (L) mm |
| Grootte van de batterij | Max 8,5 ((T) x 51,0 ((W) x 65,0 ((L) mm |
| Type batterij | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 260mAH |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/260mA |
| Gewicht van de batterij | Ongeveer 5,0 g. |
| Type batterij | Op maat gemaakte LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1150mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1C/1150mA |
| Afmetingen van de batterijcellen | Max. max. max. max. max. |
| Type batterij | Lipo-batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 160 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/160mA |
| Afmetingen van batterijcellen | Maximaal 3,9*15,5*28,5 mm |
| Type batterij | LiPO-batterijen |
|---|---|
| Nonialspanning | 3.7V |
| Afsluitingsspanning | 3.0V |
| Nominale capaciteit | 1100 mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/1100mA |
| Type batterij | oplaadbare liposuurbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 110mAh |
| Laadspanning | 4.2V |
| Maximum last en lossingsstroom | 1.0C/110mA |