| Type batterij | Cilindrische lithium ionencel |
|---|---|
| Nominale (Typische) Capaciteit | 2850mAh |
| Nominale spanning | 3.65V |
| Oplaadspanning | 4.20±0.05 V |
| Afsluitingsspanning | 2.5V |
| Type batterij | Cilindrische lithium ionencel |
|---|---|
| Nominale (Typische) Capaciteit | 3200 mAh |
| Nominale spanning | 3.65V |
| Oplaadspanning | 4.2V |
| Afsluitingsspanning | 2.5V |
| Type batterij | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Model | Unies 852530 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 650mah |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/650mA |
| Type batterij | Batterij met een hoog ontladingspercentage |
|---|---|
| Model | De volgende categorieën: |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 350 mAh |
| Typische capaciteit | 350 mAh |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 430 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 1.0CA(=430mAh) |
| Grootte van de batterij | MaxT5.0*W12.0*H75.0mm |
| Type batterij | Op maat gemaakte Li-polyerbatterijen |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 170mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Levenscyclus | ≥ 500 keer |
| Grootte van de batterij | Max. 3,6*20,0*29,0 mm |
| Type batterij | De navulbare batterij van het lithiumpolymeer |
|---|---|
| Laadspanning | 4.2V |
| Nominale capaciteit | 1200 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Grootte van de batterij | Max. 5,1 mm (t) x 37,0 mm (w) x 61,5 mm (l) |
| Type batterij | 3.7v li poly oplaadbare batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 5500 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laad-/ontladingsstroom | 2750mA ((0.5C-NCM) |
| Grootte van de batterijcel | MAX 8,5 ((T) x42,0 ((W) x56,5 ((L) mm |
| Type batterij | Lipo-batterij |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 160 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 1.0C/160mA |
| Afmetingen van batterijcellen | Maximaal 3,9*15,5*28,5 mm |
| Type batterij | Li-polymeer Batterij |
|---|---|
| Model | Unies van de Verenigde Naties |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 110mAh |
| Maximale laad- en ontladingsstroom | 1C/110mA |